+421 911 239 600       humboldt @ humboldt.sk        
Už 28 rokov vzdelávame

Firemné kurzy. Jazykové kurzy pre firmy.

Firemné vzdelávanie

Každý podnikateľský subjekt, ktorý má záujem preniknúť na zahraničné trhy a tam hľadať partnerov, vie, že bez kvalitne jazykovo vyškoleného ľudského potenciálu zamestnancov sa táto vízia sotva uskutoční. Riadené investície firmy do ďalšieho vzdelávania pracovníkov sú zárukou jej úspešnosti a zároveň znakom jej solídnosti. Ponúkame vám projekt sústavného jazykového vzdelávania vychádzajúci z potrieb firmy.

Výhody firemného vzdelávania

Za uplynulých 20 rokov sa nám podarilo vybudovať sieť odborných poradcov a lektorov, ktorí prešli bránami viac ako 100 firiem na Slovensku.
Vyučujeme jazyky vo firmách, kde je záujem zo strany zamestnávateľa investovať do jazykových vedomostí zamestnancov. Vychádzame z potrieb danej firmy, aby sme jej pomohli stať sa úspešnejšou na zahraničných trhoch. Po audite vedomostí dokážeme zistiť, aký je stav vedomostí a stanoviť cieľ jazykového vzdelávania zamestnancov.

Jazykový certifikát  

  Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať.

  O výučbu akého jazyka máte záujem

  Anglický jazykNemecký jazykFrancúzsky jazykŠpanielsky jazykTaliansky jazykRuský jazykMaďarský jazyk

  Druh výuky

  IndividuálnaSkupinová do 5 osôbSkupinová 6-10 osôb

  Predpokladaný objem hodín

  40 týždňov po 1 hodine40 týždňov po 1,5 hodine40 týždňov po 2 hodinách40 týždňov po 4 hodinách

   

  Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti HUMBOLDT Inštitút diaľkového štúdia, spol. s r. o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o študijné kurzy v zmysle Zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu maximálne tri roky a podľa je ho možné kedykoľvek písomne (e-mailom na adresu humboldt (zavináč) humboldt.sk) odvolať. Viac informácií nájdete na stránke https://www.humboldt.sk/gdpr/.

  Po odoslaní formulára si skontrolujte aj spamový priečinok vo Vašom e-mailovom klientovi (Spam, Nevyžiadaná pošta, Junk Email), či sa v ňom nenachádza nami odoslaný e-mail.