pixel

Darujte vašim blízkym na Vianoce niečo naozaj hodnotné: Jazykový kurz!

jazykový kurz vianočný darček

Darujte vašim blízkym na Vianoce niečo naozaj hodnotné: Jazykový kurz!

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy už možno rozmýšľate nad tým, čo darovať vašim blízkym. Ak hľadáte niečo naozaj hodnotné, skvelou voľbou môže byť práve jazykový kurz. Ten prináša viac výhod, ako by ste možno čakali! 

Vybrať hodnotný darček, ktorý dotyčného poteší a zároveň bude pre neho praktický, je náročné. Z oblečenia človek vyrastie, prípadne, nemusí mu správne sadnúť. Rôzne dekoračné predmety a vecné darčeky spravia krátkodobo veľkú radosť, no potom rýchlo omrzia

Kozmetické prípravky alebo technologické hračky potešia, no vydržia slúžiť len niekoľko mesiacov, respektíve, rokov a potom zapadnú prachom. Nehovoriac o šperkoch, ktoré väčšinu svojho života strávia zavreté niekde v skrinke. 

Prečo darovať vzdelanie? 

Ak niekomu darujete vzdelanie, máte istotu, že na neho nikdy nezabudne. Vedomosti nezapadnú prachom, nepokazia sa a nehrozí pri nich riziko, že nesadnú alebo nespravia radosť. Naviac, ide o univerzálny darček, ktorý môžete dať skutočne každému – rodičom a starým rodičom, súrodencom, partnerovi alebo kamarátom. 

A to najlepšie? Vzdelanie nie je o pozlátku a krátkodobej radosti, ale hlavne o praktických výhodách, ktoré človek pocíti po celý zvyšok života. Ide tak o jeden z najhodnotnejších darčekov, aký môžete svojim blízkym kúpiť. Znalosť jazyka má jednoducho nevyčísliteľnú hodnotu. 

Aké benefity prinášajú jazykové znalosti? 

Jazykové znalosti majú viac výhod pre každodenný život, ako by ste možno čakali. Prinášame vám prehľad tých najdôležitejších

Nadväzovanie nových vzťahov 

Ako sa hovorí, koľko jazykov ovládate, toľkokrát ste človekom. Alebo, čím viac jazykov ovládate, tým viac nových ľudí môžete spoznať. Viete si nájsť nových kamarátov či obchodných partnerov, vďaka ktorým sa v živote dokážete posúvať ďalej. 

Výhoda na pracovnom trhu 

Vďaka znalosti jazykov môžete ísť pracovať do zahraničia a budovať si veľkolepú kariéru. Napríklad, rozdiel medzi platom na Slovensku a v Rakúsku na rovnakej pracovnej pozícii dokáže byť naozaj výrazný, niekedy aj dvojnásobný. Investícia do vzdelania sa tak vie veľmi rýchlo vrátiť. 

Nehovoriac o tom, že zamestnávatelia v mnohých segmentoch majú záujem hlavne o ľudí, ktorí dobre ovládajú cudzie jazyky. Získate tak výhodu pred inými uchádzačmi. Dokonca, znalosť jazyka môže byť dôvodom pre vyšší plat, keďže spoločnosti viete vygenerovať vyššiu hodnotu. 

Objavovanie sveta 

Prečo vaši kamaráti či rodinní príslušníci často necestujú? Dôvodom sú v mnohých prípadoch chýbajúce jazykové znalosti. Keď im darujete jazykový kurz, napríklad, angličtiny, zrazu sa im otvoria dvere do celého sveta. Môžu ísť objavovať svoje vysnené miesta a spoznávať nové kultúry naprieč zemeguľou. 

Viac možností na vzdelanie 

Vzdelávacie materiály v slovenčine či češtine sú limitované. Keď však ovládate cudzí jazyk, máte prístup k nekonečnej studni informácií. Môžete sledovať rôzne videá na YouTube a náučné filmy, čítať knihy, ktoré neboli preložené do nášho jazyka, prípadne sa zúčastňovať konferencií uznávaných zahraničných odborníkov. 

Vyberte si z našej širokej ponuky kurzov 

Jazykové kurzy dnes už nemusia byť len prezenčné. Ak chcete svojim blízkym darovať vzdelanie, skvelou voľbou môže byť diaľkový alebo online kurz, ktorý môžu vykonávať z pohodlia domova. 

Praktický tip: Vyberáte vianočný darček pre vašich zamestnancov? Skvelým riešením môže byť firemný jazykový kurz! Ten prinesie vysokú hodnotu nielen pre samotných pracovníkov, ale aj pre celú firmu. 

Pokiaľ by ste chceli vašim blízkym podarovať niečo naozaj originálne, rozhodnúť sa môžete pre večernú jazykovú školu. Tá spočíva v prezenčných kurzoch, ktoré sú vedené zážitkovou formou. Ich súčasťou sú zaujímavé prednášky či ochutnávky jedál a nápojov. 

našej širokej ponuke nájdete kurzy zamerané na rôzne jazyky a cieľové skupiny záujemcov. Vyberte si z nej aj vy a obdarujte svojich blízkych vzdelaním, ktoré im významne zlepší život! 

Aký jazykový kurz vybrať? 

Neviete ktorý jazykový kurz z našej ponuky bude najvhodnejší pre vás, alebo pre vašich blízkych? Najlepším spôsobom, ako to zistiť, je náš nezáväzný online test zadarmo. Po jeho vyplnení vám na e-mail pošleme výsledky a priamo odporučíme relevantný jazykový kurz. Učenie sa nového jazyka nebolo nikdy jednoduchšie. Tak neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky kurzov aj vy!