pixel

Naučte sa cudzí jazyk od profesionálov a s individuálnym prístupom

jazyková škola jazykové kurzy

Naučte sa cudzí jazyk od profesionálov a s individuálnym prístupom

Uvažujete nad tým, prečo by ste sa mali učiť cudzí jazyk práve s Humboldtom? Prinášame vám prehľad kľúčových benefitov, ktoré nepochybne oceníte aj vy! 

Vďaka viac ako 30-ročnej histórii a 25 000 absolventom kurzov máme v Humboldte s výučbou jazykov bohaté skúsenosti. Vieme, čo funguje a čo nie. Sme tak pripravení odovzdať vám to najkvalitnejšie vzdelanie v čo najkratšom možnom čase. S nami máte istotu, že sa cudzí jazyk naozaj naučíte. 

Kurzy pre každého 

Ponúkame viacero typov jazykových kurzov, aby sme vyhoveli naozaj každému. Z akých základných druhov si viete vyberať? 

Diaľkové jazykové kurzy 

Ako už napovedá ich názov, diaľkové jazykové kurzy prebiehajú nezávisle na mieste. Cudzí jazyk sa tak môžete učiť kedykoľvek a kdekoľvek, podľa toho, ako vám to najviac vyhovuje. Tempo napredovania si zvolíte podľa vašich potrieb a možností. Poskytneme vám kvalitné vzdelávacie materiály a testy, prostredníctvom ktorých si overíte svoje znalosti. Samozrejmosťou je možnosť konzultácií s lektorom. 

Táto forma štúdia je ideálna pre ľudí, ktorí nemajú možnosť navštevovať jazykovú školu alebo sú veľmi časovo zaneprázdnení. Vďaka diaľkovým kurzom viete jednoducho skĺbiť prácu, rodinu a voľný čas so štúdiom jazyka. 

Online jazykové kurzy   

Aj online kurzy viete absolvovať z pohodlia domova alebo akéhokoľvek iného miesta na Zemi. Vzdelávanie prebieha online, pričom komunikujete so skúseným lektorom s dlhoročnou praxou a svoj jazykový certifikát získate z pohodlia domova. Zakladáme si na individuálnom prístupe a maximálnej flexibilite. Vyberať si môžete zo širokej ponuky kurzov, pričom ponúkame aj jazykové kurzy na mieru prispôsobené presne vašim požiadavkám.  

Firemné jazykové kurzy

Firemné jazykové kurzy sú veľmi dobrou investíciou, ktorá dokáže zlepšiť úspešnosť vašej spoločnosti. Vaši zamestnanci budú vedieť efektívnejšie komunikovať so zákazníkmi či obchodnými partnermi, ušetríte čas a budete vedieť využiť nové obchodné príležitosti. 

Náš tip: Firemný jazykový kurz môže byť skvelým vianočným darčekom a zároveň zaujímavým benefitom pre vašich zamestnancov.  

Večerná škola 

Novinkou v našej ponuke kurzov je večerná škola, ktorá prebieha prezenčnou formou vo večerných hodinách. Postavená je na zážitkovej forme výučby jazyka. Zažijete tak nezabudnuteľné večery plné zábavy a nových skúseností. Stretávať sa budeme pravidelne v Bratislave alebo Malackách. 

Intenzívny kurz pre začiatočníkov, ale aj pokročilých, budú viesť skúsení lektori. Jeho súčasťou bude zaujímavý program v podobe ochutnávok vín či jedál a prednášok od úspešných ľudí. Večernú školu spúšťame vo februári 2023. Viac informácií nájdete tu.

Kurz na mieru podľa vašich potrieb 

Ponúkame výučbu širokého spektra jazykov. Spomedzi našich kurzov si vyberú začiatočníci, mierne pokročilí, ale aj ľudia, ktorí už jazyk dobre ovládajú. Zo širokej ponuky si jednoducho zvolíte kurz, ktorý bude dokonale vyhovovať vašim potrebám. Budete sa tak učiť len to, čo naozaj potrebujete. 

Kurzy pre konkrétne zamestnania 

Okrem všeobecných jazykových kurzov si viete vybrať aj špeciálne, ktoré sú zamerané na konkrétne zamestnania. Napríklad, na zdravotníctvo, korešpondenciu, právo, business či cestovný ruch a hotelierstvo. Ak sa chystáte ísť pracovať do zahraničia, práve niektorý z týchto kurzov môže byť pre vás ideálnou voľbou. 

Vedeli ste, že: V jazykovej škole Humboldt ponúkame aj možnosť získať renomovaný certifikát, ktorý potvrdí vaše jazykové znalosti? Svojmu zamestnávateľovi tak budete vedieť preukázať, ako dobre ovládate daný jazyk. 

Otestujte si bezplatne svoje jazykové znalosti! 

Ktorý jazykový kurz z našej ponuky bude najvhodnejší pre vás? Najlepším spôsobom, ako to zistiť, je náš nezáväzný online test zadarmo. Po jeho vyplnení vám na e-mail pošleme výsledky a priamo odporučíme relevantný jazykový kurz. Učenie sa nového jazyka nebolo nikdy jednoduchšie. Tak neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky kurzov aj vy!